Zajęcia dodatkowe

1. Adamska Małgorzata Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Pon- Czw. 7:30- 08:00
Piątek 08:00- 08:45
2. Kownacka Zofia Koło polonistyczne
Poniedziałek 13:45- 14:25
Czwartek 14:30- 15:15
Piątek 08:00- 08:45
3. Kobyłka Joanna Kółko religijne Poniedziałek11:45- 12:30
Czwartek 09:50-10:35
4. Krzemiński Dariusz Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego:
– fakultatywne Piątek: VI a 13;40, VI b 12;45

5. Ochyra Czesław Kółko historyczne
Czwartek 13:30- 15:15
6. Rozental Małgorzata Kółko przyrodnicze
zajęcia wyrównawcze
Poniedziałek 12:45- 13:30
7. Rozental Hanna Koło biblioteczne
Piątek 07:15- 08:15
8. Stachowska Alicja Gimnastyka korekcyjna
SKS- piłka ręczna
Piątek 13:40- 14:25
środa
9. Wendland Barbara Zajęcia dodatkowe z matematyki
fakultatywne
Środa 11:45- 12:30
czwartek 13:40- 14:25
10. Huszek Barbara Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

zajęcia świetlicowe i opiekuńcze I semestr
poniedziałek 12:35- 13:50
środa 12:35- 12:50
czwartek 11:35- 12:35
II semestr
poniedziałek 12:35-13:50
wtorek 11:35- 12:35
czwartek 11:35- 12:35

czwartek 07:15- 08:00

11. Frońska Katarzyna Zajęcia opiekuńczo-wyrównawcze Środa 07:15- 08:00
Piątek 11:45- 12:40

12. Nowak- Kałużna Romana Zajęcia opiekuńczo- wychowawcze Wtorek 07:15- 08:00
Piątek 07:15- 08:00,
12:30-12:45
13. Rykowska Wioletta Zajęcia twórczo-wyrównawcze Wtorek 12:45- 13:30
czwartek lub piątek 11:45-12:30 ( okazjonalnie)
14. Budnik Maria Zajęcia rekreacyjno- motywujące
Zajęcia wyrównawcze Okazjonalnie

poniedziałek, środa –
11:45-12:30
15. Spychalska Małgorzata Logopedia
Czwartek kl. II 11:45- 12:30
Piątek kl. I 11:45- 12:30
16. Bąk Genowefa Zajęcia przygotowujące do egzaminu
Zajęcia wyrównawcze
Poniedziałek 08:00- 08:45

Piątek 08:00- 08:45
17. Senska Alicja Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii
Zajęcia przygotowujące do egzaminu fakultatywne Ostatni czwartek misiąca14.25- 15:15

wtorek 08:00-08:45
18. Kamińska Paulina Zajęcia wyrównawczo – dydaktyczne z j. niemieckiego
Czwartek 14:30- 15:15
19. Konysz Ewa -Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego
-zajęcia dodatkowe( wyrównawcze) Wtorek, środa 08:00- 08:45

piątek 08:00- 08:45
20. Krzemińska Wiesława – Kółko historyczno- geograficzne,
– do egzaminu gimnazjalnego
– do konkursu z historii – piątek 8;00

– poniedziałek 8;00
– środa 8;00
21. Misiak Zdzisława Koło regionalno- ekologiczne Czwartek 08:00- 08:45
wg potrzeb
22. Onoszko Jacek Zajęcia dodatkowe z fizyki Wtorek 14:30-15:00
Czwartek 07:30- 08:00
23. Stawicka Violetta – Koło polonistyczne: SP i PG
– Egzamin klas III PG Piątek 8;00
środa 8;00
24. Zawistowska Barbara Koło religijne Poniedziałek 09:50-10:35
Czwartek 10:45- 11:30
25. Aleksandra Żętkowska – Kółko polonistyczne

– zajęcia przygotowujące do egzaminu Piątek 08:00- 08:45

Czwartek 08:00- 08:45
26. Machnik Agnieszka – Zajęcia profilaktyczno- wychowawcze

W ramach doraźnych zastępstw
27. Skrzypczak Jarosław – SKS piłka ręczna
– zawody sportowe Środa 15:15-17:00
28. Kitowska Kinga Indywidualne zajęcia terapeutyczne Wg potrzeb we wtorki, czwartki
29. Bumbul Maciej Tenis stołowy
Piłka nożna Wg potrzeb wszystkie dni tygodnia

Print Friendly, PDF & Email

Comments off