Tesco

              W piątek 21 marca rozdano nagrody w ogólnopolskim konkursie Tesco dla szkół „Talent do niemarnowania”. Laureaci spotkali się w pilskim pasażu Tesco. Uczniowie z Zespołu Szkół w Miasteczku Krajeńskim, na co dzień uczący się w Grabionnej zostali laureatami  w kategorii film najbardziej angażujący społecznie. „ Ekipa Ratunkowa” wygrała pracownię  multimedialną, a w pierwszy Dzień Wiosny odebrali dyplomy i nagrody indywidualne. Maluchy były zachwycone. To już drugi raz, kiedy udało im zwyciężyć.
W 2009 roku zajęliśmy pierwsze miejsce w etapie wojewódzkim, a w tym roku jesteśmy laureatami konkursu ogólnipolskiego.

Główny zadaniem w tegorocznej edycji było nagranie filmiku. W naszym wzięło udział 30 uczniów z klas I – III. Dzieci zaangażowały w realizację wiele osób i instytucji, a potem maluchy zachęciły rodziny i znajomych do głosowania na filmik. Do 11 edycji zgłosiło się 587 zespołów, a pod obrady jury trafiły 292 filmy, które oceniane były w kategoriach tematycznych.
tym bardziej cieszymy się i jesteśmy szczęśliwi z wygranej. W Gali wręczenia nagród wzięli udział wszyscy, którzy pomogli nam w realizacji zadań konkursowych, dzięki którym poznaliśmy nowe drogi do niemarnowania żywności. Wśród gości byli: senator RP Mieczysław Augustyn, dyrektor biura Pilskiego Banku Żywności Ryszard Pyziak, sołtys Grabionnej Stanisław Baszczuk, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Anna Betańska, sekretarz gminy Mirosława Góra, dyrektor ZS w Miasteczku Kr. Marzanna Boć- Ochyra, nauczyciele Katarzyna Frońska, Barbara Huszek i Romana Nowak – Kałużna. Wszystkim tym osobom dziękujemy jeszcze raz za współpracę.

http://www.tescodlaszkol.pl/galeria-filmow/action,get,page,1,id,230,t,ekipa-ratunkowa.html

Print Friendly, PDF & Email

Możliwość komentowania została wyłączona.