29 maja br. odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w konkursach plastycznych:

– „ Bezpiecznie na wsi- pamiętaj zuchu, nie zbliżaj się do maszyny w ruchu”- Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego,

– „ Czyste wody – zdrowe ryby”- Polski Związek Wędkarski

– „ Łowiectwo w oczach dziecka”- Polski Związek Łowiecki.

            Nagrody wręczali: Tadeusz Gryszpiński, Zbigniew Kufel- PZW, Zdzisława Misiak- w zastępstwie PZŁ, Iwona Suchy- w zastępstwie KRUS.

 

„ Bezpiecznie na wsi- pamiętaj zuchu, nie zbliżaj się do maszyny w ruchu”

 Etap szkolny:

Klasy I- III

I m- Mateusz Wróbel, Olimpia Panek

II m- Natalia Duraj, Krzysztof Piszczek

III m- Marek Drzymała, Krzysztof Kuczyński

Wyróżnienia: Kacper Góral, Martyna Góral, Maciej Graj, Jakub Maćkowiak, Filip Ganske, Michał Wegner, Weronika Filipiak, Raisa Orczykowska, Amelia Bleja, Jakub Moszniński, Klaudia Biesek, Ada Gapińska

            Klasy IV- VI

I m- Aleksandra Ganske

II m- Adam Seyda, Agata Golla,

III m- Weronika Krzemińska

Wyróżnienia: Mikołaj Skibiński, Kamila Rutkowska, Łukasz Kanke, Arkadiusz Łukasik, Zuzanna Jagiełka, Bartosz Maćkowiak

             W etapie regionalnym konkursu nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

II m- Olimpia Panek, III m- Mateusz Wróbel, Agata Golla.

 

„ Czyste wody – zdrowe ryby”     

Etap szkolny:

Klasy I –III

I m- Olimpia Panek kl. II b

II m-  Ada Gapińska kl. I b

Klasy IV- VI

I m – Maria Huszek VI b

II m – Kamila Rutkowska IV b

III m- Oliwia Krzemińska VI a

Wyróżnienia: Martyna Formella,  Aleksandra Ganske, Paulina Małka, Zuzanna Jagiełka, Jagoda Dziuba, Patrycja Kuźmicka, Wiktoria Dziębowska, Kamil Pokora,  Klaudia Hibental.

            Gimnazjum:

I m- Julia Borowska

II m- Angelika Dziuba

III m- Oliwia Kaszuba

Wyróżnienia: Paulina Górnowicz, Jakub Ciepłuch

 

„ Łowiectwo w oczach dziecka”

 

            Kategoria I- III SP

I m- Mateusz Dupla, Piotr Łukasik

II m- Małgorzata Wadas, Mateusz Wróbel,

III m- Ada Gapińska, Marta Kaszuba, Maciej Łukasik

 Wyróżnienia: Wiktoria Wróbel, Amelia Sokołowska, Julia Łukasik

 

Kategoria IV- VI SP

I m- Martyna Formella,

II m- Weronika Reszel, Zuzanna Jagiełka,

III m- Kacper Drzymała, Marcin Krzemiński

 

Kategoria Gimnazjum

I m- Julia Borowska

II m- Oliwia Kaszuba, Dominika Pikulik

III m- Angelika Dziuba, Agata Drzymała

Wyróżnienia: Kacper Piątek, Grzegorz Szpotek

 

            Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym, a także opiekunom: Małgorzacie Spychalskiej, Wiolettcie  Rykowskiej, Marii Budnik, Katarzynie Frońskiej, Barbarze Huszek, Romanie Nowak- Kałużnej i Iwonie Suchy.

Print Friendly, PDF & Email

Możliwość komentowania jest wyłączona.